Eitaa | برای دیدن محصولات حراجی کانال ایتـا کلیک کنید…

*98-912-75-88-460+*

درباره ی شرکت بین المللی الف

 رسالت مجموعه”کفش الف”چیست:

 شهر مقدس قم با دارا بودن بیش از 324 واحد تولیدی در زمینه های تولید انواع پاپوش مانند دمپایی و صندل و کفشهای صنعتی رتبه برتر را در این حوزه اقتصادی در بین سایر شهر های فعال و قوی کشور از جمله استان تهران، آذربایجان شرقی اصفهان،خراسان رضوی دارد.تمام تولیدی های شهر مقدس قم با استفاده از مدرن ترین ماشین آلات و تجهیزات و فن آوری های پیشرفته نقش بسیار مهمی در تامین پاپوش مورد نیاز کشور دارد. کیفیت بسیار بالا،طراحی زیبا ،تنوع محصولات و قیمت مناسب از ویژگی های مهم این محصولات می باشد. باتوجه به نیاز به تامین  حدود 198 میلیون دمپایی و کفش در سال ،تولید حدود 64میلیون دمپایی ،صندل و کفش در سال در قم،نشان دهنده جایگاه  بسیار بالا کارخانه های کفش صندل شهر قم می باشد. همچنین بسیاری از محصولات کارخانه های قمی به کشور های دیگر مانند ترکیه،عراق،افغانستان،آذربایجان،امارات،قطر وکشورهای حوزه خلیج فارس می شود.صادرات کشور در این بخش حدود 56 میلیون دلار در هر سال می باشد

امروزه بهای زمان ما با وجود کار های بسیار زیاد روزانه بسیار با ارزش است. همه ما برای همه این زمان ها برنامه ریزی بسیار پرحجمی داریم. و دیگر وقت گرانبهایمان را صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌های باهوش اقتصادی بالا، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگو های رفتاری قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، زیباتر دقیق ترو هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای پیک نیک، آموزش های جدید، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

شرکت کفش الف یکی از بزرگترین شرکت های فروش و صادرات انواع کفش کتونی دمپایی و صندل در ایران و خاورمیانه می باشد که ضمن داشتن سابقه چندین ساله و کادری مجرب و حرفه ای، آماده همکاری با تاجران و فعالان اقتصادی در سراسر ایران و جهان نیز می باشد.

✅ این شرکت در مرکز 324تولیدی دمپایی و صندل کشور یعنی شهر قم مستقر می باشد و قادر است تمامی تاجران، بازرگانان و سرمایه گذاران در این حوزه تجاری را در داخل و بیرون مرز ها با بهترین قیمت ممکن و مناسب ترین کیفیت صادر تامین نماید.

.