Eitaa | برای دیدن محصولات حراجی کانال ایتـا کلیک کنید…

*98-912-75-88-460+*
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تعهد به شفافیت

در صورتیکه فروشنده قادر به تامین سفارش خود نباشد ، آن سفارش لغو شده و این مورد در عملکرد فروشندگان لحاظ خواهد شد، همچنین کد تخفیفی برای مشتریان ارسال خواهد شد.

به قسمت تماس با ما و یا واحد پشتیبانیمراجعه و درخواست خود را اعلام نمایید.

بله.کلیه افراد حقیقی که مجوزهای قانونی لازم برای تولید، واردات یا فروش کالاهای مجاز در کشور را دارند می توانند با ارائه ی کد ملی و رعایت ضوابط الف ترید به صورت فروشنده در الف ترید فعالیت کنند.

یکی از راههای سنجش کیفیت کالا و خدمات فروشندگان توجه به نوع فروشنده (برگزیده -رسمی) ، نظر و درصد رضایتمندی مشتریان از خرید کالاها میباشد.

“شما میتوانید با ثبت نام در سایت الف ترید فروشنده کالای خود باشید.
برای این منظور در صورتی که شما فروشنده حقیقی هستید، ثبت کد ملی و در صورتی که فروشنده حقوقی هستید ثبت کد اقتصادی الزامی میباشد.”
پس از طی مراحل ثبت نام در سایت و ارسال مدارک ، مدارک شما بررسی و با شما تماس گرفته میشود.
طی یک مذاکره بین شما و الف ترید یک قرار داد تنظیم خواهد شد.
مشتری مداری در راس ارزش‌های سازمانی‏ الف ترید قرار دارد و از آنجا که خریداران نه تنها مشتری تزارمارکت بلکه مشتری تمام فروشندگان هستند، جلب رضایت آنها باید اولین و بالاترین اولویت همه‌ی ما باشد.

امکان فروش کالاها با قیمتی بالاتر از قیمت مصوب و یا قیمت درج شده (برای کالاهای دارای قیمت مصوب)، برای فروشندگان وجود ندارد.

ما بستری فراهم نمودیم تا فروشندگان دیگر بتوانند کنار کالاهایی که در سایت ما بفروش میرسد ، کالاهای خود را بفروش رسانند. در اینصورت هر فروشنده میتواند کالای خود را با هر قیمتی که مدنظرش است در سایت برای فروش بگذارد ، در اینصورت حتی ممکن است کالاهایی که در یک ویژگی مشترک هستند با قیمتهای متفاوت بفروش برسد.

بله . کالاهای سایر فروشندگان نیز مانند کالاهای الف ترید بصورت فروش ویژه و شگفت انگیز بفروش میرسند.

بله- ابزارهای نظارتی متفاوتی برای نظارت بر قیمت کالاهای فروشندگان طراحی شده است. وظیفه ی اصلی الف ترید حفظ تجربه‌ی خوشایند خرید برای مشتریان است و همواره خود را در مقابل آن‌ها پاسخگو می‌داند. در همین راستا امکان فروش کالاها با قیمتی بالاتر از قیمت مصوب و یا قیمت درج شده (برای کالاهای دارای قیمت مصوب)، برای فروشندگان وجود ندارد.

نحوه ی ارسال سفارشات با توجه به ماهیت کالا و آدرس محل تحویل در حین ثبت سفارش مشخص می شود.

کالاهای مربوط به سایر فروشندگان باتوجه به مهلت ارسال آنها به مرکز پردازش الف ترید توسط فروشندگان متغیر است که این موضوع در حین خرید قابل مشاهده است.

در کنار مشخصات هر کالا فاصله زمانی ارسال کالا مشخص شده است ، فروشنده پس از سفارش گذاری شما کالا را برای الف ترید ارسال و الف ترید پس از آماده سازی کالا ، سفارش را به شما تحویل خواهد داد.

بله شما می‌توانید در صورتی که کالای خریداری شده را نپسندید و یا ایراد ظاهری یا اشکال فنی داشته باشد طبق رویه‌های بازگرداندن کالای الف ترید، کالای خود را مرجوع کنید.