Eitaa | برای دیدن محصولات حراجی کانال ایتـا کلیک کنید…

*98-912-75-88-460+*
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دعوت از دوستان

کدتخفیفی که در این صفحه وجود دارد برای دعوت دوستانتان به الف ترید ساخته شده است. شما میتوانید این کد را برای دوستانی که عضو الف ترید نیستند ارسال کنید تا در اولین خریدشان ۲۵ هزارتومان تخفیف بگیرند.

اگر دوستی که به الف ترید دعوت کرده اید، اولین خرید خود را با کد تخفیف شما انجام دهد، پس از گذشت 7 روز از زمان تحویل سفارش توسط دوستتان، شما کد تخفیف و امتیاز دریافت خواهید کرد.

بله. این کد فقط برای اولین خرید از الف ترید و برای خرید بالای ۱۰۰هزار تومان است.

فعلا محدودیتی برای دعوت از دوستان وجود ندارد. فقط هرکد برای 100 کاربر جدید است و بعد از آن باید مجدد کد دعوت دریافت کنید. اما برای فقط 15 نفر اول، خودتان هدیه دریافت میکنید.

میزان تخفیف ها ثابت است و به ازای هر کدام از دوستانتان که خرید اولشان را انجام دهند و 7 روز پس از دریافت سفارش توسط دوستتان، کد تخفیف 25 هزار تومانی برای خرید بالای ۱۰۰هزار تومان برای شما ارسال خواهد شد.

خیر، کد تخفیف فقط بعد از خرید و 7 روز پس از دریافت سفارش توسط دوستتان، برای شما ارسال خواهد شد

در حال حاضر فرصت استفاده از جوایز محدودیت زمانی ندارد.

پس از گذشت زمان مرجوعی اولین خرید دوستتان و در صورت مرجوع نشدن خرید، جوایز شما برایتان ارسال خواهد شد. 

چنانچه دوست شما به هر دلیلی خرید خود را به صورت کامل دریافت نکند (لغو کند )مجدد میتواند با کد تخفیف شما خرید کند و از هدیه 25 هزارتومانی خود استفاده کند. به همین دلیل همواره لازم است نهایی شدن خرید و عدم بازگشت کالا ثبت شود تا امتیاز برای شما ثبت گردد.

خیر، درشرایطی ممکن است این زمان کوتاهتر و یا طولانی تر باشد و دلیل اصلی آن به کالاهای خریداری شده توسط دوستی که دعوت کرده اید برمیگردد. به عنوان مثال جوایز برای برخی خریدهای سوپرمارکتی سریعتر محاسبه میگردد.

در موارد معدودی بله. این افراد قبلا با لینک های دعوت از دوستان از سمت افراد دیگری به الف ترید دعوت شده اند و در الف ترید حساب کاربری داشته اند و فقط تاکنون اولین خرید خود را ثبت نکرده اند. به همین دلیل توانسته اند با کد شما خرید کنند اما به شما جایزه ای تعلق نمیگیرد. بهتر است افرادی را به الف ترید دعوت کنید که تاکنون در الف ترید عضو نبوده اند.